Sveiki! Mani sauc Marēna Tokareva-Ivanova, un es uzreiz vēlos Tev pateikt sirsnīgu paldies, ka velti savu laiku, lai iepazītos ar mani un manu mākslu!

Es uzaugu tepat Latvijā, Cēsu apkārtnē, un pēc vidusskolas beigšanas dzīves ceļi mani aizveda gūt pieredzi un "atrast sevi" Lielbritānijā.

Nezinādama, ko es vēlos darīt un kādu profesiju iegūt, es ilgus gadus pavadīju strādājot tirdzniecībā, modes industrijā, kas man deva brīnišķīgu pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem, darba struktūrā un dizainā, taču nespēja man sniegt dvēselisku piepildījumu.

2017. gadā es aizgāju no darba kādā “fast fashion” uzņēmumā Londonā, jo biju sapratusi, cik negatīvi šādi uzņēmumi ietekmē vidi un cilvēku domāšanu. Apņēmos to mainīt, tāpēc izlēmu apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Iestājos Londonas Juvelieru skolā, un kad izmācījos, radīju pati savu sudraba rotu zīmolu FABLED SILVER, kurā, tāpat kā savās mājās, koncentrējos uz materiālu pārstrādi, lietu ilgtspējību un pastāvēšanu saskaņā un cieņā ar Dabu un Visumu. 

Kopš 2020. gada esmu atkal mājās, Latvijā. Interesantākais ir tas, ka tieši šeit ir tā vieta, kur es no jauna, atkal un atkal, patiesi "atrodu" sevi. 

Katru dienu es iemācos kaut ko jaunu par sevi un vairāk apzinos, kādas ir manas pamatvērtības kā cilvēkam - man svarīga atklātība, godīgums, autentiskums un empātija. Un sekojot šiem pamatprincipiem, es jūtu, ka spēju radīt ko patiesi skaistu un individuālu katram, kura ceļi krustojas ar manu. 

Vēlos, lai atrodi manās rotās kaut ko, kas ir tuvs tieši Tavai sirdij un dvēselei. Un galu galā, mans sapnis ir caur manu darbu iedvesmot Tevi un radīt Tev pieejamu drošu "vietu", kur Tu spēsi atkal atminēties savu spēku un uzticēsies savai iekšējai balsij, kas ļaus arī Tev atrast un no jauna iemīlēt sevi. 

2024. gadā, kad sajutu, ka pienācis laiks pārmaiņām, FABLED SILVER pārtapa par MARÈNA INSPIRO jeb "Marēna iedvesmo". Šis jaunais nosaukums tik ļoti rezonē un iekapsulē manas sajūtas pret to, ko daru un mīlu - smelties iedvesmu no procesa un pieredzēm, no pasakām, mītiem, dabas maģijas un mākslas, un caur saviem darbiem tālāk nodot šo iedvesmu Tev. 

Tā nu es turpinu radīt skaistas un ilgtspējīgas sudraba rotas vēl šobaltdien. Tāpēc, ja Tev ir kādi jautājumi par manu darbu, droši sazinies ar mani Facebook, Instagram, WhatsApp, e-pastā vai apciemo mani darbnīcā, iepriekš piesakot vizīti!

Lai gaiša un prieka pilna "tagadne"!

-Mīlestībā, M. ♡

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.